Pro rodiče

Bohužel, rodiče dětí často vědí o činnosti našeho oddílu velmi málo, což je většinou způsobeno velkou ztrátovostí informací na přenosovém médiu, kterým jsou samotné děti.

Tohoto problému jsme si vědomi, už proto, že jsme sami nebyli lepší. Chtěli bychom však tento handicap odstanit. Je velká škoda, když se některý z členů oddílu nezůčastní akce jen proto, že na ni zapomene, nebo že o ní rodičům řekne pozdě. Problémy nám dělají i některé pozdě vykonané povinnosti.

Protože forma informačních lístečků, které byly rozdávány na schůzce se, zejména u chlapců, neosvědčila - lísteček byl ztracen, nebo nebyl předán cílové osobě, rozhodli jsme se vyzkoušet variantu, v dnešním světě computerů velmi rozšířenou - mailovou službu

Vážení rodiče, budeme velmi rádi, když se zaregistrujete pro odběr mailů, které Vás budou informovat o činnosti oddílu. Pomůžete nám tak ve snadnější komunikaci s Vámi. Zaregistrovat samozřejmě můžete i děti. (Vaše mailové adresy nebudou poskytnuty nikomu cizímu a nebudou zobrazeny na veřejnosti přístupných stránkách. Příjem mailů můžete kdykoliv okamžitě zrušit.)

 

hostováno na serveru firmy Yashica s.r.o.

poslední aktualizace 11. 8. 2023 edit