Indiánské léto (7. - 8. říjen 2006)

V sobotu 7. 10. 2007 jsme měli sraz v 7:30 u Alfy. Dorazili: Hanča, Žužu, Dia, Barča, Pavča, Věrka, Škub, Lukáš H., Honzík L., Kika, Klára, Lucka, Radka, Petr, Verča a Flegma. Vanun nám vzal věci autem a my jsme šlapali na Dobrou vodu.

Na místě jsme obsadili čtyři pokoje. V růžovém pokoji se všichni naši soutěžící oblékli a namalovali po indiánsku a potom jsme šli na nástup. Mysleli jsme, že budeme všichni v jednom družstvu, ale každý jedinec si vytáhl víčko nějaké barvy. Byli jsme roztřídění po sedmi do družstvech a jediná Škub a Kika byly spolu. Uslyšeli jsme dusot kopyt, to přijel náčelník Apačů. Všichni velitelé družstev si přišli k náčelníkovi pro mapu a náčelník odjel. Velitelé si poté šli pro průvodky, dostali informace a závod mohl začít. Klára, Věrka, Pavča a Dia byly na stanovištích. Kolem 13:00 jsme se měli odebrat ze stanovišť a ze závodu na oběd…a po obědě zase hurá na závod. V 16:00 závod skončil a my jsme si vykládali zážitky ze dne.

Po odpočinku bylo vyhlášení. Škubova družina byla třetí a dostala kokosovou roládu. Na večeři bylo to, co si každý přinesl z domu. K tomu nám vedoucí udělali kino. Pustili Vinetoua. Žužu s Barčou odešli už v polovině a když skončil film, tak je Škub a Hanča všude možně hledaly. Našli je v jednom pokoji, jak hrají s bratry a se sestrami pantomimu. A potom jsme šli spát. Ráno jsme se nasnídali, uklízeli a balili věci. Když bylo hotovo, ještě jsme hráli hru s lanem, udělali foto a vydali se na cestu domů.

Škub

hostováno na serveru firmy Yashica s.r.o.

poslední aktualizace 13. 1. 2022 edit