Tábor 2005 (4. - 20. červenec 2005)

1. den – 4. 7. 2005

Už na nádraží nám bylo jasné, že letošní tábor nebude jako ty předchozí, ale bude něčím zvláštní. Obvykle jsme totiž čekali my na vedoucí, ale letos se to obrátilo. Radek zde byl překvapivě včas, ale zato Dia s U.F.O.em se přiřítily na poslední chvíli. I přes to, že je Radek „bratr ředitel“ asi mu dělají počty problém. Holky totiž musela počítat Pavča a kluky Jirka.

Ve vlaku se kluci nenudili. Klouzali se v uličce, zpívali si a vyprávěli vtipy. Radek všechny hnal jak „nadmutý kozy“. Po příchodu na tábořiště byli všichni zmatení, protože nebylo vytyčeno náměstíčko. A to byla 1. novinka. Většina z nás si myslela, že tady vedení celé dny nic nedělalo. Mezitím se Honza Janíků „vykoupal“ v bažině. Náměstíčko letos nebude! Každý si může postavit stan kde chce.

Dopadlo to dobře, postavilo se několik náměstíček, uliček, a tak to tu vypadá jako ve městě.

Co následovalo po dostavění stanů, lehce každý uhádne. Stavba táborových staveb nás bavila. Tato činnosti nám zabrala skoro zbytek dne, až na chvíli, kdy nám Klára četla 1. úsek VTH. Po večerním nástupu jsme se sešli v jídelně, kde se nám dostalo několika podstatných informací ohledně organizace tábora. Nakonec nám Melda zahrál pár písniček a první noc strávená na táboře byla tu.

hostováno na serveru firmy Yashica s.r.o.

poslední aktualizace 13. 1. 2022 edit