Zápisník

|< < ... 74 75 76 77 78 79 > >|

Víte? (30.1.2006)

Omlouvám se za drobné zmatky ohledně zájezdu k vasrfalu. Koukněte proto do akcí, tam už jsou opravdu platné informace.

škubík (27.1.2006)

Ten film byl supéééééééééér,ne? :-))

Klára (29.1.2006)

Mě se to taky líbilo.

Věra (28.1.2006)

to teda byl

Viťouš (26.1.2006)

Myšičky moje zlaté, sluníčka moje sedmitečná skautíčcci moji zlatí, prosím Vás přestaňme už konečně rýpat jeden do druhého a ukončeme tuto trapnou diskuzi a řešme to na středisku.

Klára (26.1.2006)

Tady žádný zdrobněliny nejsou.

Lou_ (25.1.2006)

Říkal sem mějte se a smějte se! A ne "hádejte se!!". Víte?:Děkuju za upřímnost (viz takové "rejpnutí" člověku, který nabádá g ničení skautů je něco jyného ) ale chapu,nic ve zlym. Čuste.:))

Víte? (25.1.2006)

a co tvoje "Ničte skauty!! Se-ou v lese!!!"
A tohle není hádka, tohle je jen prostá výměna názorů. Pravda trochu ostřejší.
No ale když by někdo z tvejch kámošů vyhodil oknem 5 litrů, jejichž část ti jakoby patří, tak by tě to v klidu nenechalo, ne?

Lou_ (30.1.2006)

Heh..No..to byla hloupa sranda.A tech 5 litru by me asi fakt nenechalo v klidu.

Frettie (6.3.2006)

jsem rad, ze i Ty se dokazes chovat v ramci slusnosti ... a neurazet ... nekdy ... nekoho ...

Jezevec (26.1.2006)

Teď nevím co myslíš. Jestli ten bojler, nebo stan nebo sřediskovou vlajku. Ale asi tu střediskovou vlajku. Jako střediskový vůdce vidím dlouhodobě některé věci v širším hledisku. Jelikož drtivá většina mejch přátel zmastila letos dotace na táborech bylo honem rychle potřeba utratit peníze (možná zbytečně vyhozených) 15.000,- Kč ze střediskovejch peněz do konce listopadu. Návrhl se na SRJ tehdy rychle nákup bojleru, stanu a vlajky neb tyto věci se dají počítat do provozních dotací. Bojler se koupil (bohužel až po 2 letech co o něj žebráte) a pak ho někteří používají k nepodloženému rejpání. Po dvou střediskových projednávání jsem dotáhl nakonec do finiše i tu nešťastnou vlajku. To, že díky mě máme na střediskovém účtu řádově několik 10-ek tisíc za hvězdárnu, to už vám možná bohužel vypadlo. To, že jsme nejely v podvojku v roce 2005 nás stálo 1600,- Kč. To, že jsem něco naprogramoval pro jednu firmu a skauti za to dostali konterner na odpad v ceně přes 5.000,- Kč neb peníze jsem odmítl to není jaksi vidět a opravdu o tom tady nerad píšu. Opravdu nerýpu, ale přestaňte mi furt něco vyčítat. Není to od vás košer, ale je to tím, že nevidíte to kolem. Děkuju všem za pochopení. Váš Jezevec

Víte? (25.1.2006)

Přátelé, kamarádi,
mislým že tato dyzkuze je naprosto scestná. Neďelejme z tohoto povýdání polytyckou vímněnu názorů, ve které se nehodnotí obsach přízpjevků, ale de jen o to urazyt nebo ponížyt autora.
V témněř každém přízpěfku v tomdle zápisníku, lze najít chibu. Kromně mně to zatím nikomu nevadilo a mislým si, že napsat nějaké takové "rejpnutí" člověku, který nabádá g ničení skautů je něco jyného neš to psát někomu, koho znám. Překleb se může stát každímu.

Jezevec (25.1.2006)

Ahoj Víte? Tak jsem se poslední dobou fakt tak dobře nepobavil při čtení tvých jazykových textů. Tolyk do očý byjýcých chib bih fakt nevimislel :-) To si dělám legraci. Vím, že si se snažil a fakt jsem se pobavil. Doufám, že u tohohle stylu nezůstaneš :-) Děkuju

Klára (25.1.2006)

Hano, já žasnu. Jedna chyba vedle druhé a Ty budeš někoho učit pravopis? Jezevcovy příspěvky jako matčiny, tudíž Y, samozřejmě se píše bez D a tak dále.
Se mnou u nás v oddíle nikdo souhlasit nemusí, já za to raporty nedávám. Každý má svůj názor a může ho říct kdy chce.

Viťouš (25.1.2006)

Kláro dík za upozornění opravdu jsem tam vysekla pěkné hrubáky to uznávám, ale to se konečně stane i v lepších rodinách tam se to ale obyčejně přechází s humorem a nevyflákne se to na hlavní stránku aby všichni viděli jakej je ten dotyčnej b... ! Prosím Vás, už to skončete začíná to být dost nechutné já vím on si člověk občas rád rejpne, ale já si myslím, že toho bylo už až až a že bychom měli všichni věnovat pozornost daleko jinačím a podstatnějším věcem. Zde se hádáme v podstatě o hrnec horkejch nudlí a zbytečně děláme jeden druhému ošklivo a nepříjemno a proto složme zbraně neb už všichni hledáme jen to abychom toho druhého co nejvíc naštvali a toho fakt si myslím už bylo dost , pojďme věnovat svoji energii něčemu jinému a podstatnějšímu jako třeba udělat správně a včas registraci. Díky Víte máš pěknej příspěvek von člověk v takzvaném nasralizmu napíše ledacos, proto se omlouvám všem kterých jsem se dotkla a ráda bych konečně tuto poetickou diskuzi ukončila. Jo o těch chybách co zde jsou vím a jsou tam záměrně .Hanka

Jezevec (25.1.2006)

Kláro souhlasím s tebou s jednou podstatnou drobností. Říct se dá cokoliv, ale jde o tu formu jak se to napíše. V tom je problém některých jedinců, kteří to píší občas dost nešťasně. :-/

Viťouš (24.1.2006)

Předcházrjící příspěvek je rekce na to co napsala Radka na WEB ABAHOA v Návštěvní knize.
87 24. 01. 2006, 15:58 Radka
Jezevče,Zopakuj si vyjmenovaná slova po "B" a jak už tady psala Klára, rozhodně se budu bát chodit na záchod.Viťouš (24.1.2006)

Milá Radko,
dala jsem si opravdu prácí, že jsem si pozorně přečetla všechny Jezevcovi příspěvky zde v Návštěvní knize a opravdu mě zaráží Tvoje rádoby vtipnost až neslušnost projevu. Nejprvé by sis ty, jako student Gymnázia měla ta vybraná slova po B zopakovat sama neboť jediné slovo, které mě napadlo, je ze spojení "Bijící na poplach" a to je od slova něco bíti, či tlouci do něčeho prostě do něčeho mlátit a tam se již od mých mladých let vždy psalo MĚKKÉ I, tak prosím Tě, dříve než zase něco vtipného napíšeš samozdřejmě po správné konzultaci toho, aby se to shodovalo s Klárou, Ó chyba by byla, kdy by to byl Tvůj vlastní názor, ale na to asi ješte nemáš do slušnosti a dospělosti, budeš muset asi ještě ujít hodně dlouhou cestu abys jí dosáhla . No, ale ono je nejhlavnější mít vždy poslední slovo ať třeba co nejblbější, ale hlavně, že je poslední . Prosím Vás již jsem jednou psala, pokud se chcete zaobírat věcmi střediska tak je probírejme na středisku, pokud Vám v tom ovšem despotický Jezevec nezabrání!!!!!!!!!!!!!!

Verča (24.1.2006)

Asi ta práce nebyla tak moc opravdová. Co to takhle zkusit znovu? Bijící je opravdu od slova bíti, či tlouci. Ale to samé platí v případě ,,bijí na poplach". Když si dáš tu práci znovu, v Jezevcově příspěvku z 19. ledna to najdeš napsané trochu jinak. Ale myslim, že není potřeba řešit pravopis, nikdo není neomylnej. Ovšem nechápu, kdes přišla na to, že sedmnáctiletej člověk není dostatečně dospělej na to, aby měl svůj vlastní názor. Ono se občas stane, že dva lidi mají stejnej názor ... a není to proto, že jeden z nich prostě jen převzal to, co si myslí ten druhej.

Jezevec (25.1.2006)

Milá Věrčo, ikdyž jsme bratr a sestra ve skautu nemáš právo takhle rýpat do sestry, která má opravdu opravdové práce pro skauty nejen na našem okrese. Bylo by tvoje jednání asi trošku pochopitelnější, kdyby jste se navzájem více znali třeba z opravdové skautské práce pro skauty jako celek. Ale i tak to sem jaksi nepatří se takhle utrhávat na strarší sestru. Kontrola textu s přídomkem opravdový od Viťoušem si zpochybnila hned, ale jakým způsobem? Nezlob se na mě o Viťoušově opravdové práci vím skoro všechno neb to mám z první ruky. Pokud jde o výměnu názorů, beru, ale na slušnější úrovni. Takhle, jak se prezentuješ a komunikuješ se starší sestrou, která by mohla být tvoje maminka se mi nelíbí a nebudu určitě sám. Osobně bych po tobě požadoval vysvětlení a možná i omluvu. Ahoj

Viťouš (24.1.2006)

Pro Verču,
znáš staré české pořekadlo, to o té trefené huse a pokud vím, tak se můj příspěvek netýkal vůbec Tebe, ale Radky, tak co na něj odpovídáš. To je Váš velký problém stále vrtat a hlavně tam, kde to není mojí věcí. Ano máš pravdu, bohužel jsem si nezobrazila i dlouhosáhlou historii Bojleru, teď již s velkým písmenem, protože si už snad zaslouží svoje jméno, když je tak populární. Mojí chybou bylo, že jsem si nalistovala jen jednu stránku a na té co píšeš opravdu chyba to uznávám, ale nicméně i nadále si stojím za tím co jsem napsala o Vašem vystupování, měly by jste se občas zamyslet, zda se vždy chováte tak jak by to mělo být právě vhodně v poměru k těm o něco starším a zkušenějším. No a jinak já nemám čas se zabývat těmi Vámi vyvolanými žabomyšími válkami a čtu jen občas knihu a stačíte ně svojí nemístnou rejpalštinou vždy tak vytočit, že s tím mám skoro pokaždé sto chutí seknout se vším co dělám. Díky bohu nejste jenom Vy rejpalové, jsou i tací co někdy zřídka dokážou ocenit práci nás ostatních, kteří už si jen nehrají a musí sakra tvrdě zvládat práci pro Vás co si zatím jen hrajete.
Víš přála bych Vám aby jste strávily občas jen pár schůzek v klubovně 7. a pak by jste měly právo si vyskakovat že nemáte to a nebo ono do jejich klubovny se neinvestovala ani koruna již od roku 93 a všechny náklady se donedávna hradily z sponzorského daru, který si zařídily a platily stejnou registraci jako Vy a na klubovně si vše hradily ze svého.Ti mají právo do něčeho stále rýpat a myslím o dost větší než vy.

Lotty (22.1.2006)

ahoj jste fakt fajn ze se mi jednou za cas ozvete..a mimochodem ja jsem ta skautka s kterou Lou chodi:-)))

Klára (22.1.2006)

No to jsem ráda, že se vše vyjasnilo.

Lou_ (22.1.2006)

;o)

|< < ... 74 75 76 77 78 79 > >|

Napsat příspěvek

Jméno:
Text:
pět krát jedna

hostováno na serveru firmy Yashica s.r.o.

poslední aktualizace 13. 1. 2022 edit